Příspěvky a dopisy rss

Zde najdete všechny příspěvky čtenářů; především obyvatel Radkyně a místních chalupářů (tedy, to je zbožné přání provozovatele webu). Tato část je ale otevřena každému, kdo má chuť vyjádřit svůj názor nebo čtenáře informovat o čemkoli v souvislosti s Radkyní.
Stačí se zaregistrovat, administrátor vám poté může přidělit roli redaktora. Redaktorem se po registraci a ověření automaticky stane každý obyvatel Radkyně a každý místní chalupář; ostatní žádosti o přiznání role redaktora budou posuzovány případ od případu. Redaktoři mohou sami přidávat příspěvky prostřednictvím nástroje "administrace", avšak zveřejnění příspěvků stále podléhá schválení provozovatele (především kvůli grafické stránce dokumentu). Nevíte-li si rady, jak se zaregistrovat, napište mi.
Články jsou řazeny podle data od nejnovějšího k nejstaršímu; nejnovější příspěvek je vždy první v pořadí. Když kliknete na titulek článku, zobrazí se vám jeho celý text. Publikované články můžete hodnotit a přidávat k nim komentáře se svými názory. Články provozovatele tohoto webu jsou shromážděny v sekci "Chalupářovy články a názory".

Názory v rubrice "Příspěvky a dopisy" nemusí vyjadřovat stanovisko provozovatele webu - vyjadřují především názory pisatele. Nicméně všechny příspěvky, tedy i ty, se kterými provozovatel nesouhlasí, mají na tomto webu své místo. Provozovatel webu se totiž nedomnívá, že má patent na rozum a že má vždy ten jediný správný názor.


Všichni dobří rodáci

Reakce na článek Deklarace nezávislosti, uveřejněný na těchto stránkách.

Autor: Jan Horný  •  Vydáno: 25.5.2012 12:00  •  Přečteno: 45003x  •  Komentářů: 1

Víkendové překvapení

Mobilní květináč a alegorický vůz

Autor: Petr Praus  •  Vydáno: 16.5.2009 20:39  •  Přečteno: 47336x  •  Komentářů: 1